Firma "INDUSERV OY" reg. nr. 10404419, tegeleb: töö- ja eririietuse (meditsiiniasutuste, hotelli-majanduse, toiduainetööstuse, restoranide-baaride), ameti ja vabaajarõivaste, lisaks ka eriotstarbeliste kaitsejalanõude hulgitarnetega meie Baltimaadesse otse Saksamaalt.
Firma "INDUSERV OY" poolt Saksamaalt sisseostetav toodang vastab Euroopa Ühenduse sertifikaatidele EN 345, EN 351 ja ISO 9001. Vajadus sertifitseeritud toodangu järele on kasvanud, kuna alates 01.06.2000a. on karmistunud meie vabariigis tööriietele ja -jalatsitele esitatavad kvaliteedinõuded. Turuuuring näitas, et Baltikumi jalatsivabrikud ei ole veel rahvusvahelist sertifitseerimist läbinud. Ka kangaid, mida kasutavad kohalikud ja ümberkaudsete riikide firmad tööriiete valmistamiseks, peamiselt "Finlayson", Euroopas enam ei kasutata. Kanga sisemine pool on puuvillane, välimine sünteetiline, mis spetsialistide sõnul tekitab suvel aurusauna efekti, talvel aga soodustab külmetumist. Saksamaal on välja töötatud uus kangavalmistamise tehnoloogia, nn. MG Mischgewebe (segapõiming), mis on kaitseks töötaja tervisele. Samuti ei suuda paljud kohalikud firmad saavutada oma õmblusseadmetel kvaliteetset õmblust ja kasutavad sageli sertifitseerimata materjale, mis on vastuolus Eesti Tervisekaitse Seltsi poolt püstitatud nõuetega. Seoses sellega oleme välja valinud koostööpartnerid Saksamaalt, kes kasutavad toodangu valmistamisel uusi kaasaegseid tehnoloogiaid.
Firma klienditeenindus asub Tallinnas Kopli tn. 27 Ootame Teid tutvuma laia kaubavalikuga!
Vastavalt Teie soovile oleme nõus kaubanäidistega ka kohale tulema!

Lugupidamisega, Teie "INDUSERV OY"
Copyright © by INDUSERV OY OÜ 2008. All Rights Reserved.
Firmast
Kaubaga tutvumiseks korraldab "INDUSERV OY" sihtotstarbelisi reklaamiesitlusi: osavõtt Balti rõivamessist, reklaame televisioonis, lehekülg kataloogis "JA", tootepresentatsioone. Lähemalt informatsiooni pakutava kauba ja teenuste kohta saab avalehelt või helistades meile telefonil: +372 6603093. Peatse kohtumiseni!
"INDUSERV OY"
klienditeenindus asub:
Kopli 27, 10412 Tallinn
tel./faks +372 6603093
mobiil: +372 55 615460
e-post: elustil@elustil.ee